Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia 8:00-16:30, So 8:30-12:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
16.03.2020
Obmedzenie dopravy
Vážení zákazníci. Z dôvodu obmedzení súvisiacich s ochorením COVID-19 dočasne rušíme možnosť doručenia Zásielkovňa SK a prevzatie osobne. čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Možnosti platby

Dobierka
Dobierka

Platba kartou
Platba kartou

Bankový prevod
Bankový prevod

Hotovosť
Hotovosť

 

  1. Úvod
  2. Domáce vodárne
  3. Pedrollo TOP MULTI-TECH 2

Pedrollo TOP MULTI-TECH 2

Pedrollo TOP MULTI-TECH 2 je ponorné viacstupňové elektrické čerpadlo s automatickou prevádzkou, vhodné pre použitie v čistej vode bez akýchkoľvek pev... celý popis
294,00 EUR
245,00 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:51309
Výrobca:Pedrollo
Kompletné špecifikácie

Pedrollo TOP MULTI-TECH 2 je ponorné viacstupňové elektrické čerpadlo s automatickou prevádzkou, vhodné pre použitie v čistej vode bez akýchkoľvek pevných častíc a pri maximálnej teplote kvapaliny 40° C.

Najmodernejšia konštrukcia automatickej vodárne s ponorným čerpadlom bez nádrže. Vhodné pre zavlažovanie, zásobovanie vodou pre chaty, dvory, menšie domy. Zdroj vody: kopané studne, potoky, nádrže. Špičková konštrukcia utesnenia hydrauliky: dve upchávky v olejovej komore.

Čerpadlo pracuje v automatickej ŠTART/STOP prevádzke reagujúcej na otvorenie alebo zatvorenie ventilu na výstupnom potrubí. Elektronický systém chráni čerpadlo pred nadmerne častým spúšťaním, behom na sucho a zablokovaniu kvôli dlhému obdobiu nečinnosti.

Prevádzka čerpadla:

Pri prvom pripojení, sa čerpadlo spustí automaticky po dobu asi 10 sekúnd, aby vyhodnotilo systém (dokonca aj keď sú zatvorené výstupné kohútiky) a bude pokračovať v chode, ak sú otvorené kohútiky. Keď sú kohútiky uzavreté alebo požiadavka na vodu je menšia ako 3 l/min, čerpadlo sa zastaví s oneskorením približne 10 sekúnd.
Po počiatočnom pripojeni sa čerpadlo spustí kedykoľvek po otvorení kohútika ak systémový tlak klesne pod 1,5 bar.
Upozorňujeme, že zapínací a vypínací tlak nie je nastaviteľný.
Maximálna vertikálna vzdialenosť medzi čerpadlom a najvyšší výstupným bodom (ventilom) je 10 m.
Prekročenie tohto limitu môže zabrániť systému pracovať správne.
Vstavaný spätný ventil čerpadla je možné ľahko vybrať pre údržbu odskrutkovaním spojky z výtlačného kanála. Pritom je treba dbať, aby ste nestratili vratnú pružinu alebo tesniaci krúžok zo spojky.

Ochranné funkcie:

Vždy, keď je čerpadlo v chode bude kontrolovať aj prítomnosť vody. V prípade chodu nasucho urobí 3x ON/OFF test ako potvrdenie pred zastavením, aby nedošlo k poškodeniu.
Čerpadlo sa reštartuje znovu po 15 minútach, a ak tam nie je stále žiadna voda, vykonava ďalšie pokusy v zdvojnásobenom časovom intervale až do 32 hodín. Potom sa toto čerpadlo úplne zastaví a musí byť ručne resetované odpojením a znova pripojením napájania.
V prípade, že čerpadlo sa štartuje viac ako 30-krát bez prestávky po dobu viac ako 30 sekúnd alebo viac ako 180x po dobu menej ako 2 minút bez zastavenia, je tu nebezpečenstvo prehriatia a čerpadlo sa zastaví na dobu 30 minút pred reštartovaním. Ak k tomu dôjde bez zjavnej príčiny odporúčame skontrolovať tesnosť systému.
Aby sa zabránilo zadretiu čerpadla počas dlhých období nečinnosti, bude sa čerpadlo spúšťat a na približne 10 sekúnd každých 48 hodín.


Max. dopravná výška: 42m

Max. prietok: 80l/min

El.napätie: 230V

El.príkon: 550W

Prívodný kábel: 10m

Hmotnosť: 9,4kg

 

Na stiahnutie
Užitočné odkazy

Blog

Aktuálne letáky

Sphere

Zásielkovňa.sk

Kde nás nájdete

T. G. Masaryka 22
984 01 Lučenec

 

Kontakty
Bella - priemyselný tovar
047 4511 967
Po-Pia 8:00-16:30, So 8:30-12:00
Copyright © 2018 Bella - priemyselný tovar
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk