Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia 8:00-11:30, 12:00-16:30
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Možnosti platby

Dobierka
Dobierka

Platba kartou
Platba kartou

Bankový prevod
Bankový prevod

Hotovosť
Hotovosť

 

  1. Úvod
  2. Domáce vodárne
  3. PEDROLLO TOP MULTI-TECH 2

PEDROLLO TOP MULTI-TECH 2

Pedrollo TOP MULTI-TECH 2 je ponorné viacstupňové elektrické čerpadlo s automatickou prevádzkou, vhodné pre použitie v čistej vode bez akýchkoľvek pev... celý popis
Dostupnosť
Skladom
315,00 EUR
262,50 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:51309
EAN kód:8052230023573
Výrobca:Pedrollo
Kompletné špecifikácie

Pedrollo TOP MULTI-TECH 2 je ponorné viacstupňové elektrické čerpadlo s automatickou prevádzkou, vhodné pre použitie v čistej vode bez akýchkoľvek pevných častíc a pri maximálnej teplote kvapaliny 40° C.

Najmodernejšia konštrukcia automatickej vodárne s ponorným čerpadlom bez nádrže. Vhodné pre zavlažovanie, zásobovanie vodou pre chaty, dvory, menšie domy. Zdroj vody: kopané studne, potoky, nádrže. Špičková konštrukcia utesnenia hydrauliky: dve upchávky v olejovej komore.

Čerpadlo pracuje v automatickej ŠTART/STOP prevádzke reagujúcej na otvorenie alebo zatvorenie ventilu na výstupnom potrubí. Elektronický systém chráni čerpadlo pred nadmerne častým spúšťaním, behom na sucho a zablokovaniu kvôli dlhému obdobiu nečinnosti.

Prevádzka čerpadla:

Pri prvom pripojení, sa čerpadlo spustí automaticky po dobu asi 10 sekúnd, aby vyhodnotilo systém (dokonca aj keď sú zatvorené výstupné kohútiky) a bude pokračovať v chode, ak sú otvorené kohútiky. Keď sú kohútiky uzavreté alebo požiadavka na vodu je menšia ako 3 l/min, čerpadlo sa zastaví s oneskorením približne 10 sekúnd.
Po počiatočnom pripojeni sa čerpadlo spustí kedykoľvek po otvorení kohútika ak systémový tlak klesne pod 1,5 bar.
Upozorňujeme, že zapínací a vypínací tlak nie je nastaviteľný.
Maximálna vertikálna vzdialenosť medzi čerpadlom a najvyšší výstupným bodom (ventilom) je 10 m.
Prekročenie tohto limitu môže zabrániť systému pracovať správne.
Vstavaný spätný ventil čerpadla je možné ľahko vybrať pre údržbu odskrutkovaním spojky z výtlačného kanála. Pritom je treba dbať, aby ste nestratili vratnú pružinu alebo tesniaci krúžok zo spojky.

Ochranné funkcie:

Vždy, keď je čerpadlo v chode bude kontrolovať aj prítomnosť vody. V prípade chodu nasucho urobí 3x ON/OFF test ako potvrdenie pred zastavením, aby nedošlo k poškodeniu.
Čerpadlo sa reštartuje znovu po 15 minútach, a ak tam nie je stále žiadna voda, vykonava ďalšie pokusy v zdvojnásobenom časovom intervale až do 32 hodín. Potom sa toto čerpadlo úplne zastaví a musí byť ručne resetované odpojením a znova pripojením napájania.
V prípade, že čerpadlo sa štartuje viac ako 30-krát bez prestávky po dobu viac ako 30 sekúnd alebo viac ako 180x po dobu menej ako 2 minút bez zastavenia, je tu nebezpečenstvo prehriatia a čerpadlo sa zastaví na dobu 30 minút pred reštartovaním. Ak k tomu dôjde bez zjavnej príčiny odporúčame skontrolovať tesnosť systému.
Aby sa zabránilo zadretiu čerpadla počas dlhých období nečinnosti, bude sa čerpadlo spúšťat a na približne 10 sekúnd každých 48 hodín.


Max. dopravná výška: 42m

Max. prietok: 80l/min

El.napätie: 230V

El.príkon: 550W

Prívodný kábel: 10m

Hmotnosť: 9,4kg

 

Na stiahnutie
Kde nás nájdete

T. G. Masaryka 22
984 01 Lučenec

 

Kontakty
Bella - priemyselný tovar
047 4511 967
Po-Pia 8:00-11:30, 12:00-16:30
Copyright © 2018 Bella - priemyselný tovar
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk